Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush T221;Complete length 127,5 mm pin length 70 mm"
Aligment pin guide bush T221
Complete length 127,5 mm pin length 70 mm
Complete length 127,5 mm pin length 70 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FT221PIN |
| Swiss code: | T21-75.4 / 450.001 / B301 |
| US-code: | SNC15 |
| Article number: | FT221PIN |
| Ød: | 21.00 mm |
| ØD: | 24.00 mm |
| G: | M18x1 |
| Ød2: | 18.00 |
| L: | 57.50 mm |
| L2: | 100.00 |
| K: | 12.00 ° |