Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush I357;Complete length 181 mm pin length 100 mm"
Aligment pin guide bush I357
Complete length 181 mm pin length 100 mm
Complete length 181 mm pin length 100 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FI357PIN |
| Swiss code: | T28-81 / 18.001 / B260 |
| US-code: | TD25 |
| Article number: | FI357PIN |
| Ød: | 28.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| G: | M25x1 |
| Ød2: | 22.00 |
| L: | 81.00 mm |
| L2: | 100.00 |
| K: | 30.00 ° |