Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush I353;Complete length 109 mm pin length 50 mm"
Aligment pin guide bush I353
Complete length 109 mm pin length 50 mm
Complete length 109 mm pin length 50 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FI353PIN |
| Swiss code: | T16-59 / 8.001 / J6R |
| US-code: | TD10 |
| Article number: | FI353PIN |
| Ød: | 16.00 mm |
| ØD: | 20.50 mm |
| G: | M14x1 |
| Ød2: | 14.00 |
| L: | 59.00 mm |
| L2: | 50.00 |
| K: | 16.00 ° |