Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush F853;Complete length 130 mm pin length 70 mm"
Aligment pin guide bush F853
Complete length 130 mm pin length 70 mm
Complete length 130 mm pin length 70 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF853PIN |
| Swiss code: | T18-59-M16.1 / 166.001 / B212A |
| Article number: | FF853PIN |
| Ød: | 18.00 mm |
| ØD: | 21.80 mm |
| G: | M16x1 |
| Ød2: | 16.00 |
| L: | 59.00 mm |
| L2: | 70.00 |
| K: | 30.00 ° |