Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush F605;Complete length 161 mm pin length 100 mm"
Aligment pin guide bush F605
Complete length 161 mm pin length 100 mm
Complete length 161 mm pin length 100 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF605PIN |
| Swiss code: | T24-61 / 61.002 / B238 |
| US-code: | 0201 |
| Article number: | FF605PIN |
| Ød: | 24.00 mm |
| ØD: | 29.50 mm |
| G: | M24x1 |
| Ød2: | 20.00 |
| L: | 61.00 mm |
| L2: | 100.00 |
| K: | 30.00 ° |