Available at short notice on request
Product information "Aligment pin guide bush F391;Complete length 168 mm pin length 100 mm"
Aligment pin guide bush F391
Complete length 168 mm pin length 100 mm
Complete length 168 mm pin length 100 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Führungsbüchsen |
| Series: | FF391PIN |
| Swiss code: | T22-68-M22.1 / 39.001 / J7AR |
| US-code: | TD20R |
| Article number: | FF391PIN |
| Ød: | 22.00 mm |
| ØD: | 29.00 mm |
| G: | M22x1 |
| Ød2: | 20.00 |
| L: | 68.00 mm |
| L2: | 100.00 |
| K: | 16.00 ° |