In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Aligment pin collet EF37-1536E;Complete length 192 mm pin length 110 mm"
Aligment pin collet EF37-1536E
Complete length 192 mm pin length 110 mm
Complete length 192 mm pin length 110 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | EF37PIN |
| F-number: | F37 76-740 |
| US-code: | TF37 PIN |
| Article number: | EF37PIN |
| Ød: | 37.00 mm |
| ØD: | 47.00 mm |
| ød2: | 40.00 |
| L: | 92.00 mm |
| L2: | 110.00 |
| K: | 16.00 ° |