Aligment pin collet EF37-1536E;Complete length 192 mm pin length 110 mm
Product information "Aligment pin collet EF37-1536E;Complete length 192 mm pin length 110 mm"
Aligment pin collet EF37-1536E
Complete length 192 mm pin length 110 mm
Article category: Spannwerkzeuge
Article group: Spannzangen Reihe 100
Series: EF37PIN
F-number: F37 76-740
US-code: TF37 PIN
Article number: EF37PIN
Ød: 37.00 mm
ØD: 47.00 mm
ød2: 40.00
L: 92.00 mm