Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet EF30 1446E;Complete length 165 mm pin length 106 mm"
Aligment pin collet EF30 1446E
Complete length 165 mm pin length 106 mm
Complete length 165 mm pin length 106 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | EF30PIN |
| F-number: | F30 76-101 |
| Article number: | EF30PIN |
| Ød: | 30.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| ød2: | 32.00 |
| L: | 65.00 mm |
| L2: | 106.00 |
| K: | 15.00 ° |