Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet EF16 1212E;complete length 128 mm pin length 76 mm"
Aligment pin collet EF16 1212E
pin length 76 mm
complete length 134 mm
pin length 76 mm
complete length 134 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | EF16PIN |
| F-number: | TF16 76-1076 |
| US-code: | TF16 PIN |
| Article number: | EF16PIN |
| Ød: | 16.00 mm |
| ØD: | 21.00 mm |
| ød2: | 15.00 |
| L: | 64.00 mm |
| L2: | 76.00 |
| K: | 16.00 ° |