In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Aligment pin collet 173E;Complete length 194 mm pin length 109 mm"
Aligment pin collet 173E
Complete length 194 mm pin length 109 mm
Complete length 194 mm pin length 109 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E173PIN |
| F-number: | F48 76-81 |
| US-code: | TF48 PIN |
| Article number: | E173PIN |
| Ød: | 48.00 mm |
| ØD: | 60.00 mm |
| ød2: | 50.00 |
| L: | 94.00 mm |
| L2: | 109.00 |
| K: | 15.00 ° |