Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet 171E;Complete length 194 mm pin length 109 mm"
Aligment pin collet 171E
Complete length 194 mm pin length 109 mm
Complete length 194 mm pin length 109 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E171PIN |
| F-number: | F42 76-99 |
| Article number: | E171PIN |
| Ød: | 42.00 mm |
| ØD: | 55.00 mm |
| ød2: | 42.00 |
| L: | 94.00 mm |
| L2: | 109.00 |
| K: | 15.00 ° |