Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet 164E;Complete length 208 mm pin length 109,5 mm"
Aligment pin collet 164E
Complete length 208 mm pin length 109,5 mm
Complete length 208 mm pin length 109,5 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E164PIN |
| F-number: | F38 76-72 |
| Article number: | E164PIN |
| Ød: | 38.08 mm |
| ØD: | 49.00 mm |
| ød2: | 38.00 |
| L: | 108.00 mm |
| L2: | 109.50 |
| K: | 15.00 ° |