Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet 161E;Complete length 175 mm pin length 108 mm"
Aligment pin collet 161E
Complete length 175 mm pin length 108 mm
Complete length 175 mm pin length 108 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E161PIN |
| F-number: | F32 76-221 |
| Article number: | E161PIN |
| Ød: | 32.00 mm |
| ØD: | 45.00 mm |
| ød2: | 34.00 |
| L: | 75.00 mm |
| L2: | 108.00 |
| K: | 15.00 ° |