Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet 157E;Complete length 180 mm pin length 110 mm"
Aligment pin collet 157E
Complete length 180 mm pin length 110 mm
Complete length 180 mm pin length 110 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E157PIN |
| F-number: | F30 76-63 |
| US-code: | TF30 PIN |
| Article number: | E157PIN |
| Ød: | 30.00 mm |
| ØD: | 42.00 mm |
| ød2: | 34.00 |
| L: | 80.00 mm |
| L2: | 110.00 |
| K: | 16.00 ° |