Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet 147E;Complete length 173 mm pin length 108 mm"
Aligment pin collet 147E
Complete length 173 mm pin length 108 mm
Complete length 173 mm pin length 108 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E147PIN |
| F-number: | F27 76-22 |
| US-code: | TF27 PIN |
| Article number: | E147PIN |
| Ød: | 27.00 mm |
| ØD: | 38.00 mm |
| ød2: | 30.00 |
| L: | 72.70 mm |
| L2: | 108.00 |
| K: | 15.00 ° |