In stock delivery time 1-2 working days / subject to prior sale
Product information "Aligment pin collet 145E;Complete length 177 mm pin length 110 mm"
Aligment pin collet 145E
Complete length 177 mm pin length 110 mm
Complete length 177 mm pin length 110 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E145PIN |
| F-number: | F25 76-64 |
| US-code: | TF25 PIN |
| Article number: | E145PIN |
| Ød: | 25.00 mm |
| ØD: | 35.00 mm |
| ød2: | 27.00 |
| L: | 77.00 mm |
| L2: | 110.00 |
| K: | 16.00 ° |