Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet 138E;Complete length 167 mm pin length 107 mm"
Aligment pin collet 138E
Complete length 167 mm pin length 107 mm
Complete length 167 mm pin length 107 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E138PIN |
| F-number: | F20 76-87 |
| US-code: | TF20 PIN |
| Article number: | E138PIN |
| Ød: | 20.00 mm |
| ØD: | 28.00 mm |
| ød2: | 21.00 |
| L: | 67.00 mm |
| L2: | 107.00 |
| K: | 16.00 ° |