Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet 136E;Complete length 154 mm pin length 105 mm"
Aligment pin collet 136E
Complete length 154 mm pin length 105 mm
Complete length 154 mm pin length 105 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E136PIN |
| F-number: | F20 76-201 |
| Article number: | E136PIN |
| Ød: | 20.00 mm |
| ØD: | 26.00 mm |
| ød2: | 20.00 |
| L: | 54.00 mm |
| L2: | 105.00 |
| K: | 15.00 ° |