Available at short notice on request
Product information "Aligment pin collet 109E;Complete length 117,5 mm pin length 75,5 mm"
Aligment pin collet 109E
Complete length 117,5 mm pin length 75,5 mm
Complete length 117,5 mm pin length 75,5 mm
| Article category: | Spannwerkzeuge |
|---|---|
| Article group: | Spannzangen Reihe 100 |
| Series: | E109PIN |
| F-number: | F10 76-86 |
| US-code: | TF10 PIN |
| Article number: | E109PIN |
| Ød: | 10.00 mm |
| ØD: | 15.50 mm |
| ød2: | 10.00 |
| L: | 47.50 mm |
| L2: | 75.50 |
| K: | 20.00 ° |